OSV-Consult
Освіта за кордоном ukr ru Вконтакте
Освіта в Австрії


Австрія є одним із лідерів на освітньому ринку Європи, особливо приваблюють іноземців австрійські вищі начальні заклади, зокрема університети. В австрійських вищих навчальних закладах навчається понад 160 тис. студентів-іноземців. Австрія витрачає на освіту близько 6 % ВВП країни.

Для Австрії характерна значна роль держави в освітньому процесі. Держава регулює систему освіти через два міністерства: міністерство освіти, мистецтва і культури та міністерство науки та досліджень Австрії.

Освітня система Австрії містить наступні щаблі:

І. Дошкільна освіта у віці 3-6 років.

До 3-х років діти мають можливість відвідувати дитячі ясла. З 3 до 6 років діти відвідують дитячі садки. Існують державні та приватні дитячі садки. Перебування дітей в дошкільних закладах може бути як безкоштовним (до 20 годин на тиждень), так і платним. Перебування дітей в дошкільних закладах може тривати як повний день, так і лише до обіду. Дошкільні заклади не вважаються освітніми закладами, перед ними не стоїть завдання готувати дітей до школи: навчати дітей писати та читати. Діти в основному спільно грають, малюють, співають, займаються розвиваючими іграми. Відвідування дитячого садку в останній рік перед школою є обов’язковим.

ІІ. Шкільна освіта / середня освіта:

Початкова школа, 1-4 класи, у віці 6 – 10 років;
Середня школа, 6-8 класи, у віці 10 – 14 років;
Вища школа, 9-12 класи, у віці 14 – 18 років.

ІІІ. Освіта після школи / вища освіта:

Вища професійна школа;
Академія;
Університет.

Австрія

Освіта в Австрії

Середня освіта

Вища освіта

Вищі навчальні заклади

Наукові дослідження

Стажування

Мовні курси

Мовні сертифікати

Cтипендії та гранти

Студентська віза

Робота і навчання