OSV-Consult
Освіта за кордоном ukr ru Вконтакте
Освіта в Угорщині


В навчальному процесі майже завжди використовується угорська мова, виключення існує лише для шкіл національних меншин. Обов’язкова освіта в Угорщині має місце у віці від 6 до 18 років.

Система освіти Угорщини

І. Дошкільна освіта в Угорщині

Діти мають можливість почати відвідувати дитячий садок у віці 3 років. Основною формою організації дозвілля дітей дитячому садку є розвиваючі ігри. Починаючи з 5 років дитина має в обов’язковому порядку протягом року проходити підготовку до школи, мова йде про так звані навчальні підготовчі сесії, які можуть тривати по кілька годин на день.ІІ. Шкільна / середня освіта в Угорщині

Дитина має розпочати навчання у школі у віці 6 років, однак 6 років дитині має виповнитися до 31 травня поточного року, в іншому разі батьки можуть залишити дитину ще на один рік у дитячому садку. Навчання в школі триває від початку вересня до середини червня. Учні навчаються п’ять днів на тиждень. До четвертого класу оцінки в угорських школах не виставляються.

Шкільна система містить кілька варіантів, які відрізняються тривалістю перебування в початковій та відповідно середній школі. Повна початкова та середня освіта триває 12 років. В залежності від типу школи перебування в початковій школі може тривати від 4 до 8 років. В будь-якому разі з 14 років учень починає отримувати середню освіту, а саме він може навчатися або в гімназії, або спеціалізованій середній школі, або в професійній школі, перебування в яких триває 4 роки. По завершенню одного з цих закладів випускник отримує або загальний атестат про середню освіту, який дозволяє йому вступати до вищого навчального закладу, або професійний диплом.

ІІІ. Вища освіта в Угорщині

Угорщина

Освіта в Угорщині

Середня освіта

Вища освіта

Вищі навчальні заклади

Наукові дослідження

Стажування

Мовні курси

Мовні сертифікати

Cтипендії та гранти

Студентська віза

Робота і навчання