OSV-Consult
Освітній консалтинг
Київ

Автономна Республіка Крим

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Київська область

Кіровоградська область

Луганська область

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська областьОсвітній консалтинг


Освітній консалтинг є наданням освітніх консультацій абітурієнтам, студентам, батькам абітурієнтів та студентів, освітнім закладам з питань, які пов’язані зі вступом та навчанням у навчальних закладах.

Надання освітніх консультацій здійснює незалежний освітній консультант або працівник консалтингової компанії, яка спеціалізується на освітньому консалтингу.

Критерії незалежного та кваліфікованого освітнього консалтингу:

1) незалежний та кваліфікований освітній консалтинг розкриває будь-яке питання всебічно, даючи комплексний аналіз проблеми, висвітлюючи як певні позитивні, так і певні негативні моменти;

2) незалежний та кваліфікований освітній консалтинг ніколи не підштовхує та не схиляє до того чи іншого рішення, він залишає за клієнтом право та обов’язок прийняття рішення;

3) незалежний та кваліфікований освітній консалтинг не містить моментів агітації стосовно вступу до певного навчального закладу, бо така посередницька функція має мало спільного з незалежним освітнім консалтингом.

P.S. Дані визначення критеріїв незалежного та кваліфікованого освітнього консалтингу є визначеннями автора сайту. Використання даних визначень без посилання на автора (сайт), що вже мало місце, є плагіатом.